ТЕРАФЛУ ПРОСТУДА И ГРИП САШЕТИ Х10 @ GSK

ТЕРАФЛУ ПРОСТУДА И ГРИП САШЕТИ Х10

Повече детайли


Цена : 6,96 лв с ДДС

Внимание: Последно налични продукти

30 други продукта в тази категория:

СЪСТАВ: Paracetamol 325mg Phenylephrine hydrochloride 10mg Phenyramine hydrogen maleate 20mg ПОКАЗАНИЯ: Краткосрочно лечение на съпровождащите симптоми при грип и простуда - висока температура, втрисане, болки по тялото, главоболие, назална конгестия, кихане и назална секреция. ДОЗИРОВКА ПРИЛОЖЕНИЕ: Едно саше се разтваря в 250мл гореща вода. Приемат се до 3 сашета дневно. Лечението може да продължи до 5 дни.

Няма оставени коментари в момента.